Platby

Vážení rodiče,

úhrada za školné bude hrazena následujícím způsobem, viz příloha ke stažení

úhrada za stravné bude hrazena následujícím způsobem, viz příloha ke stažení

Informace o platbě za stravné

Platí se vždy celý aktuální měsíc mínus odečtené obědy, kdy se dítě nestravovalo v minulém měsíci.

Platbu je možné provést složenkou nebo nastavením inkasa.

Složenkou: složenku na stravné si zák. zástupce vyzvedává u p. učitelky 10. den běžného měsíce a je povinen ji uhradit nejpozději poslední den běžného měsíce.

Svolením inkasa z účtu: žádáme Vás o zřízení „povolení k inkasu“ (nikoliv trvalý příkaz) ve vaší bance na účet školy 115-7501500267/0100. Nastavte dostatečně vysoký finanční limit (pro 1 dítě postačí limit 700,-). Nezadávejte žádné symboly.

Číslo Vašeho účtu vyplňte na přihlášce.

Stravné na aktuální měsíc je stahováno k 10. dni v běžném měsíci.

Před nástupem do MŠ (první týden v září)

je nutné uhradit zálohu na stravné ve výši 700 Kč

do pokladny ZŠ Majakovského, nebo na účet školy 115-7501500267/0100. Tato záloha bude vyúčtována v měsíci červen (nebudete platit stravné na červen).

Děkujeme za pochopení.

S případnými dotazy se obracejte na vedoucí školní jídelny ZŠ a MŠ Majakovského.