Naši sponzoři

Rádi bychom touto formou poděkovali našim rodičům a sponzorům, kteří, ať už příležitostně či pravidelně, zásobují naši školku potřebným nebo zábavným materiálem, anebo nás podporují finančními příspěvky. Jsme rádi, že jste s námi :-)

Školní rok 2017/2018

• paní Šenkeříkové - Velikonoční dekorace
  • paní Bojarské, Heligmanové a Videnkové - občerstvení na Karneval 2018
  • paní Hobzová - výkresy na malování
  • paní Dolečková - barevné papíry, bílé papíry, lepidla, vánoční ozdoby, fixy
  • paní Herecová - papíry na kreslení
  • firma Photodienst Brno - sponzorský dar
  • paní Kempná - občerstvení na Karneval 2017
  • paní Videnková - občerstvení na Jarní tvoření 2017, Velikonoční beránek pro děti, výkresy na malování
  • maminky "ŠMOULINKY" - děkujeme za úžasné občerstvení pro děti na akci "Šmoulování v MŠ" (muffiny, ovoce, bábovka, cupcake, oplatky, bombóny, termixy, džusy, ...)

Spolupráce s:
  • ZŠ Majakovského - Návštěvy keramické dílny a 1.třídy, práce s interaktivní tabulí, spoluúčast na nejrůznějších akcích, seznámení s prostory ZŠ - prostřednictvím hry se děti zapojují do výuky.
  • Městský dům kultury Karviná - Zapůjčení kostýmů pro děti z taneční školy Nicola´s Dance Unico na naše příležitostné akce a vystoupení.
  • Základní umělecká škola Bedřicha Smetany Karviná - besedy, koncerty, propagace letáčků.
  • Regionální knihovna Karviná - Knížky máme všichni rádi, jsme moc dobří kamarádi.